Grupa Azoty Police zamierza dalej wspierać siatkarskiego Chemika Police. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, o dalszym finansowaniu klubu, poinformował Mariusz Kądziołka wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Police w towarzystwie Ryszarda Czarneckiego wiceprezesa PZPS i Pawła Frankowskiego  prezesa KPS Chemik Police S. A.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


- Grupa Azoty Police jest firmą stabilną i ta stabilizacja przekłada się na klub, którego jesteśmy właścicielem. Grupa Azoty Police i Chemik Police to dwie marki, które znane są nie tylko w Polsce ale również w Europie i na świecie. Ważne jest aby ta stabilizacja przełożyła się na wyniki sportowe – mówił Mariusz Kądziołka wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Police.

Na konferencji pojawił się również Ryszard Czarnecki wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej

- Chciałbym podziękować Grupie Azoty za to, co dla polskiej siatkówki robią od lat. Chciałbym podziękować za ostatnie decyzje o kontynuacji wsparcia finansowego i to na bardzo wysokim poziomie. To jest bardzo ważne w kontekście walki o najwyższe trofea – mówił R. Czarnecki.

Przed Chemikiem Police mecze w fazie grupowej Ligi Mistrzyń. Turniej odbędzie się w przyszłym tygodniu w Policach i potrwa trzy dni. Każdego dnia w Policach rozegrane zostaną dwa spotkania.

- Trzymam kciuki za Chemika, który będzie reprezentował, jestem przekonany że godnie, całą polską siatkówkę w Lidze Mistrzyń – mówił R. Czarnecki.

Jak podkreślał prezes KPS Chemik Police S.A. Paweł Frankowski – Grupa Azoty Police, która jest właścicielem klubu z tego nadzoru właścicielskiego wywiązują się wzorowo.

- Chemik Police jako klub sportowy stara się zawsze odpłacić na parkiecie w zamian za finansowanie – mówił P. Frankowski.