W ostatnim w tym roku meczu ligowym piłkarze Chemika Police przegrali na wyjeździe z Elaną Toruń. Mecz zakończył się wynikiem 6:0.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Niedzielny mecz z Elaną to kolejna bolesna lekcja dla polickiego zespołu. Mimo kilku okazji nie potrafili wykorzystać żadnej. Gospodarzom natomiast wychodziło praktycznie wszystko i niemal każda ich akcja kończyła się bramką. Mecz zaczął się od dwóch jedenastek do drużyny Elany. Najpierw w polu karnym piłkarza Elany faulował Ilia Michałowski, a w drugiej sytuacji Mateusz Jakubiak. Żółtozieloni mieli swoje okazję na strzelenie bramki kontaktowej. Jednak okazji nie potrafili wykorzystać Rudnik i Świder. Po przerwie do 65 minuty meczu przewagę miała nasza drużyna. Jednak po szybkiej kontrze i bramce na 3:0 z naszej drużyny jakby zeszło powietrze. Do końca meczu grała już tylko Elana i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0.

Chemik: Brzozowski (72' Banaś) - Telicki, Siluk, Stolz (72' Kruk), Jakubiak, Konik, Jałoszyński, Świder, Michałowski (72' Korotkiewicz), Rudnik (46' Białek), Midzio.