W XII kolejce III Ligi Chemik Police podejmował  na własnym boisku Sokoła Kleczew. Lepsi okazali się goście wygrywając sobotnie spotkanie 0:2.

POLUB NAS #wirtualnepolice

Pierwszą bramkę goście, po kontrze, zdobyli już w 8 minucie meczu, a jej autorem był doświadczony Zagdański. Chemik próbował gonić wynik. Miał dwie dobre okazje do zdobycia bramki jednak swoich szans nie wykorzystali Mateusz Jakubiak i Mikołaj Midzio.

Po zmianie stron więcej z gry miał nasz zespół, który zepchnął do defensywy drużynę Sokoła. W 55 minucie powinno być 1:1. Jednak strzał Mikołaja Midzio końcówkami palców obronił golkiper gości. Niestety w 60 minucie Sokół przeprowadził kontrę, po której swoją drugą bramkę w meczu zdobył Zagdański. Żółtozieloni do końca meczu próbowali odmienić przebieg spotkania i mieli ku temu doskonałe okazje. Swoich dwóch szans sam na sam nie wykorzystał Sebastian Rudnik.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla Sokoła. W następnej kolejce chemicy zmierzą się na wyjeździe z Unią Janikowo.

Chemik: Brzozowski - Jakubiak, Telicki, Siluk, Klimkowicz(82' Kowalczyk D.), Mykhailovskyy(74' Korzec), Stolz(61' Rudnik), Ława, Świder(69' Świder), Jałoszyński, Midzio