reklama

W związku z nadal obowiązującym reżimem sanitarnym i stanem epidemii COVID-19 w kraju oraz związanymi z tym obostrzeniami w zakresie organizacji imprez sportowych, organizatorzy imprezy podjęli decyzję o przełożeniu 3 Biegu Korczaka na rok następny (2021).


POLUB NAS #wirtualnepolice   


- Decyzja o przeniesieniu 3 Biegu Korczaka na 2021r. wynika przede wszystkim z troski o bezpieczeństwo zawodników, zarówno dorosłych jak i dzieci w tym szczególnie uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo – czytamy w komunikacie. - W związku z powyższym informujemy, że w okresie od 15 września 2020r. do 31 października 2020r. zostaną dokonane zwroty wszystkich wniesionych opłat startowych z tytułu uczestnictwa w 3 Biegu Korczaka.

Zwroty będą realizowane sukcesywnie na rachunki bankowe, z których uiszczano opłaty startowe.

- Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się z Państwem w dniu 10 kwietnia 2021r. podczas 3 Biegu Korczaka, na który serdecznie już dzisiaj zapraszamy – napisał Ryszard Budzisz dyrektor SOSW nr 1.Podziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe