W meczu IV kolejki III Ligi drużyna Chemika Police przegrała, po ciężkim meczu, z Gryfem Wejherowo 2:3.

POLUB NAS #wirtualnepolice

W 9 minucie meczu po rzucie wolnym najwyżej do dośrodkowania wyskoczył Damian Lisiecki i zrobiło się 0:1 dla Gryfa. Chemicy ruszyli do odrabiania strat. Najlepszych okazji nie wykorzystali Sebastian Rudnik i Daniel Kowalczyk.

Po przerwie po błędzie naszej defensywy goście z Wejherowa podwyższyli wynik na 0:2. Błąd naszego bloku defensywnego wykorzystał Michał Renusz. Utrata drugiej bramki jakby obudziła naszą drużynę. W 62 minucie policzanie mogli zdobyć bramkę kontaktową, jednak strzał z rzutu wolnego Bartka Ławy, wylądował na poprzeczce. Wreszcie nadeszła 74 minuta i po zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się kapitan żółtozielonych Oskar Klimkowicz i z najbliższej odległości pokonał Wiesława Ferra. W 90 minucie meczu, po kolejnym stałym fragmencie bramkę na 2:2 zdobył Sebastian Rudnik. W doliczonym czasie gry Gryf przeprowadził akcję, po której wywalczył rzut rożny. Piłka trafiła do nie pilnowanego na 7 metrze Przemysława Trytko, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Patryka Brzozowskiego.

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz, Mykhailovskyy, Stolz, Trigo Moutinho(60' Siluk), Świder, Szala, Kowalczyk D.(75' Sobecki), Ława, Białek(53' Jałoszyński), Rudnik