Podczas dzisiejszej (31.07) konferencji prasowej, Klub Piłkarski Chemik Police zaprezentował nowe logo klubu, które pojawi się na koszulkach piłkarzy - pierwszego zespołu a także grup młodzieżowych.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


– Przyszedł taki moment, w którym zdecydowaliśmy się po wielu konsultacjach wewnątrz klubu, że należałoby coś zrobić z naszym logo – przyznał Przemysław Korotkiewicz, prezes KP Chemik Police.

Logo zostało zaprojektowane przez Studio Graficzne AM, które wraz z logiem przygotowało również wizualizację strojów, gadżetów.

– Przygotowanych było kilka propozycji, z których zdecydowaną większością wybraliśmy te, które Państwu dzisiaj prezentujemy – podkreślił Korotkiewicz. – Zdecydowaliśmy się na te logo, ponieważ jest ono zupełnie inne od poprzedniego i bardzo nowoczesne.

Pomimo zmiany loga, nie zmieniła się kolorystyka – żółto-zielona.

– Nowe logo składa się z trzech liter: C, H i P, które wpisane są w okrąg – mówił Arsen Marchlewski, ze Studia Graficznego AM. – Litera H tworzy schemat boiska piłkarskiego. Logo jest bardzo proste i minimalistyczne.

Piłkarze pierwszego zespołu Chemika Police w strojach z nowym logiem zaprezentują się w drugiej kolejce rozgrywek III Ligi. Na stadionie przy Siedleckiej Chemik podejmował będzie Gwardię Koszalin.