Wczoraj (18 czerwca) na boisku na głównym przy ul. Siedleckiej w Policach, przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze Chemika. 


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Pierwszy trening został podzielony na dwie części: motoryczną oraz gry zadaniowe. Na pierwszym treningu stawili się prawie wszyscy zawodnicy, którzy występowali w Chemiku w poprzednim sezonie. Zabrakło jedynie, Bartosza Ławy, Pawła Odlanickiego-Poczobuta, Adam Wiejkucia i Pawła Szewczykowskiego. Wymieniona czwórka zawodników przebywa jeszcze na urlopach i do treningów wróci w ciągu najbliższych paru dni. Na pierwszym treningu pojawiło się też kilku nowych zawodników, którzy będą przymierzani do gry w żółtozielonych barwach. Wśród nowych graczy na pierwszych zajęciach pojawili się Mikołaj Leszczyński (FASE Szczecin), Natan Konik (Górnik Zabrze), Steve Endene (Iskierka Szczecin), Jacek Chodorowski (Jeziorak Szczecin), Paweł Olejnik (Jeziorak Szczecin) i Aleksander Kotwica (Jeziorak Szczecin).

W nadchodzącym sezonie w barwach Chemika nie zagrają Szymon Kapelusz (Świt Szczecin) oraz Mikołaj Midzio, który przeniósł się do Kotwicy Kołobrzeg. Możliwe, że z drużyną Chemika pożegna się także Krystian Peda, który przebywa na testach w Kotwicy Kołobrzeg i Andrey Protasenko.

Chemicy w pierwszym tygodniu będą trenować codziennie, a swój pierwszy mecz rozegrają już w sobotę. Przeciwnikiem żółtozielonych w meczu pucharowym będzie Odra Chojna.

tekst/fot. Ariel SzydłowskiPodziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe