Grupa Azoty Chemik Police pokonał ŁKS Commercecon Łódź po pięciu setach walki we własnej hali. Spotkanie miało zupełnie inny przebieg od meczu Pucharu Polski, które rozgrywane było nieco tydzień wcześniej i zakończyło się gładkim zwycięstwem policzanek.

POLUB NAS #wirtualnepolice

Siatkarki z Łodzi od drugiego seta zaczęły znakomicie bronić, grać bardzo ambitnie i walecznie. Wygraną i dwa punkty dał tie break, który od początku kontrolowały podopieczne Ferhata Akbasa.

MVP uznano Paulinę Maj-Erwardt. Libero Chemika zapisała na swoim koncie 71% pozytywnego przyjęcia i 13 obron. Najwięcej punktów zdobyła Wilma Salas (23).

Siatkarki Chemika Police wygrały 19 z 20 spotkań LSK i zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 19:25, 25:21, 22:25, 15:10).

Chemik: Salas (23), Silva (19), Łukasik (10), Wasilewska (7), Trushkina (6), Kowalewska (4), Maj-Erwardt (l.) oraz Grajber (6), Bednarek (4).

źródło: chemik-police.com