Grupa Azoty Chemik Police awansował do ćwierćfinału Pucharu CEV. Sanaya Libby’s la Laguna – Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (27:25, 22:25, 17:25, 23:25).

POLUB NAS #wirtualnepolice

Policzanki przegrały pierwszą partię na przewagi. W kolejnych przejęły inicjatywę i zagwarantowały sobie awans do następnej rundy.  Po dwóch wygranych setach trener Ferhat Akbas przeprowadził zmiany. Na boisku pojawiła się m.in. Pola Nowakowska. Libero Chemika zagrała na przyjęciu. Co ciekawe, przy stanie 24:23, w czwartym secie, najważniejszą piłkę dostała Nowakowska, która zamieniła na punkt. Najwięcej oczek w meczu zdobyła Martyna Grajber (18);

W kolejnej rundzie Pucharu CEV Chemik Police zmierzy się z Mladost Zagrzeb.

Chemik: Grajber (18), Wasilewska (17), Trushkina (12), Bednarek (8), Łukasik (6), Kowaslewska (1), Maj-Erwardt (l.) oraz Nowakowska (6), Polak (2).

źródło: chemik-police.com