W meczu XIV kolejki III ligi zespół Chemika Police pokonał na własnym stadionie Gwardię Koszalin 4:0. Bramki dla Chemików zdobyli po dwie Szymon Kapelusz i Mateusz Kowalczyk. Mecz Chemika z Gwardią był jednostronnym widowiskiem.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Chemicy w pełni zdominowali Gwardię. W 13 minucie było już 1:0 dla Chemika. Przed polem karnym faulowany został Krystian Peda. Do piłki podszedł Szymon Kapelusz i silnym strzałem pokonał golkipera Gwardii. Zaledwie 3 minuty później było już 2:0 dla naszej drużyny. W środku pola piłkę zawodnikowi Gwardii odebrał Mateusz Kowalczyk, popędził na bramkę i strzałem z około 12 metra pokonał bramkarza gości. Od 22 minuty goście z Koszalina musieli grać w 10. Czerwoną kartką ukarany został Wojciechowski, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Szymona Kapelusza. Do rzutu wolnego podszedł Mateusz Kowalczyk i precyzyjnym strzałem w samo okno po raz drugi tego dnia pokonał Hartleba. Wynik do przerwy brzmiał 3:0 dla Chemika. Zaledwie 6 minut po wznowieniu Szymon Kapelusz po podaniu Pawła Szewczykowskiego strzałem z główki zdobył swoją drugą bramkę i czwartą dla naszej drużyny.

Chemik: Brzozowski – Szewczykowski(54’ Klimkowicz), Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Kołat, Kowalczyk M., Protasenko(78’ Kąkol), Bedliński(65’ Ława), Jałoszyński, Peda(64’ Nizio), Kapelusz

Bramki:

1:0 – 13 min Szymon Kapelusz

2:0 – 16 min Mateusz Kowalczyk

3:0 – 23 min Mateusz Kowalczyk

4:0 – 51 min Szymon Kapelusz

Widzów: 400

tekst Ariel SzydłowskiPodziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe