W meczu X kolejki III ligi Chemik Police przegrał na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg 0:4. Niedzielne spotkanie zaczęło się najgorzej jak mogło dla naszej polickiej drużyny, która po zaledwie 7 minutach gry przegrywała z Kotwicą 0:1.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W 7 minucie bramkę po sprytnie rozegranym rzucie wolnym zdobył Piesio, który niepilnowany na 7 metrze spokojnie przymierzył i zdobył gola. Chemicy próbowali odrobić straty i dwukrotnie byli tego bliscy. Najpierw jednak po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego nikt nie zamknął dobrego dośrodkowania Bartosza Ławy. Chwilę później po kapitalnym rozegraniu sam na z bramkarzem Kotwicy znalazł się najlepszy strzelec w obecnych rozgrywkach Andrzej Protasenko. Niestety strzał Andrzeja instynktownie obronił golkiper gości.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Chemicy atakowali i próbowali zdobyć bramkę wyrównującą. Niestety jeden błąd w komunikacji naszej obrony wykorzystał Retlewski i pokonał Oskara Rechtziegela. W 63 minucie meczu Chemicy byli blisko bramki kontaktowej. Jednak ponownie dobrą interwencją popisał się Zacharski. W końcówce meczu goście zdobyli jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:4 dla Kotwicy Kołobrzeg.

Chemik: Rechtziegel - Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Janicki, Kołat, Jóźwiak(67' Bedliński), Ława, Protasenko(79' Jałoszyński), Kapelusz, Peda(86' Kąkol), Nizio(60' Sobecki)

Bramki:

0:1 - 7 min Grzegorz Piesio

0:2 - 57 min Dawid Retlewski

0:3 - 70 min Marcin Trojanowski

0:4 - 74 min Grzegorz Piesio