W meczu 9 kolejki 3 ligi Chemicy wygrali na wyjeździe z Gromem Nowy Staw 2:1. Bramki dla Chemika Police zdobyli Mariusz Będliński i Szymon Kapelusz.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Od początku meczu więcej z gry miała policka drużyna, która stworzyła sobie więcej klarowniejszych sytuacji do zdobycia bramki. W 35 minucie meczu w środku pola piłkę odebrał Mateusz Kowalczyk, podał do Szymona Kapelusza ten wpadł w pole karne i uderzył. Strzał Szymona obronił jeszcze golkiper Gromu, jednak przy dobitce Mariusza Bedlińskiego był bez szans. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Dalej przy piłce utrzymywali się Chemicy i w 65 minucie meczu zdobyli drugą bramkę. Tym razem dośrodkowanie Adriana Kołata wykorzystał Szymon Kapelusz. W 86 minucie meczu gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, na uderzenie z około 30 metrów zdecydował się Grabowski i piłka wpadła do bramki Brzozowskiego.

Chemik: Brzozowski - Kołat, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Klimkowicz, Jóźwiak(75' Ziółkowski), Kapelusz(90' Nizio), Kowalczyk, Bedliński, Protasenko, Sobecki

Bramki:

0:1 - 35 min Mariusz Będliński

0:2 - 65 min Szymon Kapelusz

1:2 - 86 min Tomasz Grabowski

Fot. Ariel Szydłowski (Na zdjęciu zdobywca pierwszej bramki Mariusz Bedliński, drugi plan Szymon Kapelusz)