W dwóch sobotnich (20 lipca) meczach kontrolnych, przygotowujący się do nowego sezonu Chemicy doznali porażek. Chemik Police - Błękitni Stargard 0:4 (0:1), Chemik Police - FSV Einheit Ueckermünde 1:2 (0:1).


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W pierwszym test meczu Chemicy zmierzyli się z drugoligowymi Błękitnymi Stargard, dla których mecz z Chemikiem był zwieńczeniem okresu przygotowawczego. Zespół Błękitnych wyglądał zdecydowanie lepiej od naszej drużyny, która jest na zdecydowanie innym etapie przygotowań. Na domiar złego w meczu z II ligowcem z powodu kontuzji nie mogli zagrać: Szymon Kapelusz, Andrzej Protasenko oraz Paweł Szewczykowski. Ostatecznie Błękitni pokonali naszą drużynę 4:0. Natomiast w drugiej grze kontrolnej policzanie minimalnie przegrali z niemieckim zespołem FSV Einheit Ueckermünde 1:2. Jedyną bramkę w tym meczu dla Chemika zdobył Daniel Kowalczyk, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Dominiku Lis. Kolejny mecz kontrolny Chemik zagra już w środę o 19:00 na boisku nr 2 przy ul. Siedleckiej zmierzy się z beniaminkiem IV ligi Iskierką Szczecin.

Chemik Police - Błękitni Stargard 0:4(0:1)

Chemik: Rechtziegel - Klimkowicz, Wiejkuć(70' Piechowski), Piechowski(46' Żukowski), Odlanicki-Poczobut, Bedliński, Jóźwiak(60' Moroza), Midzio(60' Sobecki), Kąkol(75' Midzio), Karman, Ława

Chemik Police - FSV Einheit Ueckermünde 1:2(0:1)

Chemik: Koniecko(60' Banaś), Żukowski(30' Andrzejewski), Janicki, Lewandowski, Kołat, Moroza(80' D. Kowalczyk), Ziółkowski, Kowalczyk(70' Wasikowski), Białek(46' Lis), Wasikowski(46' Rogowski), Sobecki(60' Białek)

tekst i fot. Ariel SzydłowskiPodziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe