W ubiegłym roku na mapie amatorskich imprez kolarskich skierowanych do miłośników jazdy szosowej pojawił się ultramaroton rowerowy. Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus rozpoczęła zapisy na drugą edycję zawodów amatorskich Ultra Gryfus, które odbędą się w dniu 7 września 2019 roku.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu maratonem wśród miłośników kolarstwa i turystyki rowerowej organizatorzy podwoili ilość miejsc startowych i w zawodach wystartuje 200 rowerzystów.

Zawody będą miały start i metę w Szczecinie na Łasztowni. Zawodnicy pokonają dystans około 250 kilometrów jadąc przez Pomorze Zachodnie w Polsce oraz przez Meklemburgię – Pomorze Przednie w Niemczech. Na trasie będą przygotowane punkty żywieniowe. Nad bezpiecznym przebiegiem wydarzenia będą czuwali ratownicy medyczni oraz wolontariusze Fundacji.

Link do zapisów: https://zapisy.domtel-sport.pl/ii-ultra-gryfus-turystyczny-ultramararton-rowerowy-dookola-zalewu-szczecinskiego-v3594.pl.html?fbclid=IwAR3h0OqilrctLZS2lsepAcqej4JXtCN6zfec13NtTYeEXKC71QL1GFbWsZw

źródło: GRYFUSPodziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe