W meczu XXXIII kolejki IV ligi, Chemicy zremisowali na wyjeździe z Gryfem Kamień Pomorski 1:1. Jedyną bramkę dla żółtozielonych zdobył w 79 minucie spotkania Mikołaj Midzio.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Chemicy od początku spotkania zdecydowanie ruszyli na gospodarzy i po zaledwie paru minutach gry stworzyli sobie dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Niestety ani strzał Bartka Białka ani Jarka Jóźwiaka nie znalazły drogi do siatki Gryfa. Ogólnie tego dnia nasza drużyna mogła mówić o sporym pechu. Chemicy stworzyli sobie kilkanaście doskonałych okazji, jednak tylko raz udało się pokonać golkipera Gryfa, który tego dnia uchronił swój zespół od straty większej ilości bramek. W 21 minucie meczu gospodarze wyprowadzili kontrę po której bramkę zdobył, były zawodnik Chemika, Radosław Misztal.

Po przerwie trener Łukasz Borger wprowadził na boisko debiutującego w pierwszym zespole Sebastiana Rudnika, a ten już w pierwszej akcji mógł doprowadzić do wyrównania. Prostopadle do Rudnika zagrał Jóźwiak, nasz napastnik przepchał obrońcę gospodarzy, wpadł w pole karne uderzył i trafił w słupek. W 79 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę z główki zdobył Mikołaj Midzio. Do końca meczu żółtozieloni próbowali zdobyć kolejne bramki jednak do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Chemik: Serdyński - Klimkowicz, Woś, Wiejkuć, Szewczykowski, Moroza, Protasenko (85' Janicki), Ziółkowski (62' Midzio), Paprocki (46' Paprocki), Jóźwiak, Białek (62' Kraśnicki)

Bramki:

1:0 - 21 min Radosław Misztal

1:1 - 79 min Mikołaj Midzio

tekst/fot. Ariel Szydłowski

{loadpositin sport}