Wychowankowie domów dziecka z Tanowa i Polic obejrzą na żywo dzisiejsze spotkanie 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Fundacja Sport Twoją Szansą zaprosiła dzieci, wraz z opiekunami, na mecz Pogoń Szczecin – Piast Gliwice. Akcja jest częścią projektu „Kibicuj z nami”, w ramach którego fundacja cyklicznie organizuje wyjścia dzieci na wydarzenia sportowe.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Szereg działań zaplanowanych w ramach inicjatywy „Kibicuj z nami” umożliwi dzieciom – być może części z nich po raz pierwszy w życiu – kibicowanie ulubionym drużynom na żywo, ze stadionowych trybun.

- Realizując ten projekt pragniemy angażować młode pokolenia w sportową rywalizację, dzielić się z nimi sportowymi emocjami i zachęcić je do rozwijania związanych z aktywnością pasji – mówi Mateusz Juroszek, prezes Fundacji Sport Twoją Szansą.

Organizowane przez fundację wyjścia na wydarzenia sportowe skierowane są do dzieci z klubów i akademii sportowych, a także przebywających w placówkach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. W ramach akcji „Kibicuj z nami” – poza biletami dla dzieci i ich opiekunów – fundacja zapewnia także transport na stadion oraz posiłki. Grupy chętne do wzięcia udziału w projekcie zgłaszać można wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Fundacja Sport Twoją Szansą funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu.