W meczu XXIV kolejki IV ligi piłkarze Chemika zremisowali na własnym boisku z Raselem Dygowo 2:2. Bramki dla Chemika w tym meczu zdobyli Szymon Kapelusz i Marcin Krystek.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Piątkowy mecz rozpoczął się źle dla Chemików, którzy od 16 minuty przegrywali z Raselem Dygowo 0:1. W polu karnym ręką zagrał Emil Andrzejewski i sędzia główny Łukasz Ostrowski, wskazał na jedenasty metr. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Sebastian Kołodziejski. 5 minut później bramkę wyrównującą zdobył Szymon Kapelusz. Chemicy coraz śmielej atakowali bramkę Rasela i w 36 minucie po faulu w polu karnym na Kraśnickim drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Krystek. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Żółtozieloni dalej byli stroną dominującą. W 56 minucie jednak błąd Ziółkowskiego wykorzystał Mikołaj Duwe i zrobiło się 2:2.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Orłem Wałcz.

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Andrzejwski, Janicki, Odlanicki-Poczobut, Ziółkowski(85' Białek), Kraśnicki, Jóźwiak(75' Kowalczyk M.), Protasenko(60' Ława), Kapelusz, Krystek(60' Vovchenko)

Bramki:

0:1 - 16 min Sebastian Kołodziejski

1:1 - 21 min Szymon Kapelusz

2:1 - 36 min Marcin Krystek

2:2 - 56 min Mikołaj Duwe

Widzów: 350

tekst i fot. Ariel Szydłowski