reklama

Sobotni mecz z Orłem Wałcz nie odbył się ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i brak chęci drużyny gości do gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Sztab drużyny Orła stwierdził, że zawodnicy nie mają odpowiedniego obuwia do gry na takowej nawierzchni i poinformował, że nie rozegrają dziś meczu.  Wydział Gier ZZPN zweryfikował wynik meczu Chemik - Orzeł na 3:0 dla Chemika.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W uzasadnieniu ZZPN czytamy:

Podczas przedmeczowej inspekcji boiska przy ulicy Siedleckiej w Policach sędzia spotkania po konsultacji z kierownikami drużyn stwierdził, że stan boiska nie pozwala na przeprowadzenie zawodów ze względu na liczne oblodzenia, zmarzniętą murawę. Chemik Police jako gospodarz spotkania, zgodnie z S 2 pkt.ll Regulaminu Rozgrywek zaproponował grę na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej w Policach, zweryfikowaną do rozgrywek IV ligi. Klub Orzeł Wałcz był powiadomiony o możliwości gry na alternatywnym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Policach. Klub Orzeł Wałcz odmówił gry na boisku umożliwiającym przeprowadzenie spotkania.

Postanowienie:

Zweryfikować wynik spotkania IV ligi zaplanowanego na dzień 1.12.br godz. 13.00 pomiędzy drużynami KP Chemik Police a KS Orzeł Wałcz jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Chemik Police z powodu odmowy gry w zawodach przez drużynę Orzeł Wałcz.

fot. Chemik Police/ Stanisław ZyblewskiPodziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje sportowe