Chemik Police, w 8 kolejce rozgrywek ligowych, przegrał z zespołem Grot Budowlani Łódź 2:3. Jest to pierwsza porażka Chemika, w tym sezonie, w Lidze Siatkówki Kobiet. MVP uznano Gabrielę Polańską. Środkowa z Łodzi zdobyła 15 punktów.

Sobotni mecz z Orłem Wałcz nie odbył się ze względu na fatalne warunki atmosferyczne i brak chęci drużyny gości do gry na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Sztab drużyny Orła stwierdził, że zawodnicy nie mają odpowiedniego obuwia do gry na takowej nawierzchni i poinformował, że nie rozegrają dziś meczu.  Wydział Gier ZZPN zweryfikował wynik meczu Chemik - Orzeł na 3:0 dla Chemika.

Ponad 1200 zawodniczek i zawodników rywalizowało na 10-kilometrowej trasie VI Biegu Mikołajkowego, który odbył się 2 grudnia w Policach. Oprócz zmagań sportowych, Bieg Mikołajkowy to także rywalizacja na najzabawniejsze, najładniejsze, świąteczne przebranie. Na trasie pojawiły się pingwiny, mikołaje, śnieżynki ale także postacie niekoniecznie związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Tradycyjnie, jedną z konkurencji Biegów Mikołajkowych jest Świąteczna Sztafeta Marzeń - bieg z choinkami 4x100 m. Niezwykła bo w klimacie bożonarodzeniowym. Zawodniczki i zawodnicy zamiast pałeczki przekazują sobie choinkę.

2 grudnia podczas VI Biegu Mikołajkowego, który odbył się w Policach, na dystansie pięciu kilometrów rywalizowali również miłośnicy nordic walking. Na starcie stanęło ponad 300 zawodniczek i zawodników.

Niestety w meczu rewanżowym Juniorzy Młodsi Chemika Police przegrali na własnym boisku z Gryfem Słupsk KS i nie awansowali do Centralnej Ligi Juniora.

Wygranym meczem, w zeszłym tygodniu, z MUKS Orzeł 2010 Wałcz 3:2 Juniorzy Młodsi trenera Macieja Sayed zapewnili sobie udział w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniora.  Dzisiaj na wyjeździe zmierzyli się Gryfem Słupsk.

W meczu XVI Kolejki IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym stadionie Gryfa Kamień Pomorski 2:0. Chemik z dorobkiem 35 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli IV ligi.

10 listopada w Stolcu 257 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Narodowym Bieg Stulecia - Biegu Niepodległości na dystansie 5 kilometrów. Biegacze wystartowali punktualnie o godz. 11.11, po odśpiewaniu hymnu.

O pierwszej połowie sobotniego spotkania Sparty Węgorzyno z Chemikiem można by było napisać, że się odbyła a Chemicy powinni o niej jak najszybciej zapomnieć. Wprawdzie nasza drużyna mogła i powinna po pierwszych 45 minutach prowadzić to jednak w 27 minucie meczu po błędzie Czarka Szybki bramkę zdobył Paweł Iskra i to  gospodarze na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.