Wczoraj w Parku Staromiejskim w Policach, Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swojego kandydata na burmistrza Polic i "lokomotywy" w wyborach do Rady Miejskiej i Rady Powiatu w Policach. O fotel burmistrza Polic powalczy Sławomir Dmochowski.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Wsparcia kandydatowi PIS udzielili m.in. Bartłomiej Sochański kandydat na prezydenta Szczecina, poseł Krzysztof Zaremba a także obecny wiceprezydent Szczecina Marcin Pawlicki.

Sławomir Dmochowski na konferencji prasowej przedstawił sześć propozycji-deklaracji, które zamierza zrealizować po ewentualnej wygranej w wyborach samorządowych. M.in. chodzi o zatrzymanie, a jak się uda obniżenie wszelkich opłat lokalnych,  wybudowanie w Policach 150 mieszkań w ramach programu Mieszkanie+ czy wodnego placu zabaw.

- To są nasze założenia bazowe, które w tej chwili deklarujemy, że jeżeli będziemy rządzić w Policach to je zrealizujemy - mówił Sławomir Dmochowski.

Oprócz Sławomira Dmochowskiego, swój start w wyborach na burmistrza Polic zapowiedzieli Ewa Ignaczak Koalicja Obywatelska, Władysław Diakun WS GRYF XXI i Krystian Kowalewski Projekt Police.


POLUB NAS #wirtualnepolice