reklama

Teresa Dera, wójt gminy Dobra potwierdziła swój start w wyborach samorządowych i poinformowała podczas briefingu prasowego, że zamierza ponownie ubiegać się stanowisko wójta gminy Dobra. oficjalnie poinformowała o starcie w październikowych wyborach samorządowych.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Teresa Dera i kandydaci na radnych popierający kandydaturę obecnej wójt, wystartują z Komitetu Wyborczego Wyborców Teresy Dera.

– Kilka miesięcy temu ogłosiłam, że będę ubiegać się ponownie o stanowisko wójta gminy Dobra.  Dzisiaj chciałam potwierdzić, że nasza kampania właśnie się rozpoczyna  - powiedziała Teresa Dera. - W naszych komitecie wyborczym pojawiły się nowe osoby, które kandydują razem z nami. Są z nami również osoby, które dotychczas pracowały na rzecz rozwoju naszej gminy i nadal chcą na rzecz dobrego rozwoju, zrównoważonego rozwoju gminy pracować - powiedziała.

W tym roku na terenie gminy Dobra wybory będą się odbywały na nowych zasadach. Ma to związek z wyznaczeniem nowych wielomandatowych okręgów wyborczych. 21 października mieszkańcy gminy Dobra wybiorą 21, a nie jak dotychczas 15 radnych.