Dzisiaj (20 września) w Policach otwarto Biuro Poselsko-Senatorskie Senatora RP prof. Tomasza Grodzkiego i Posła na Sejm RP Arkadiusza Marchewki, w którym mieści się również biuro Platformy Obywatelskiej RP w Policach a także biuro radnych powiatu i gminy Police.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


- Nie ma w Polsce miejsc nieważnych, nie ma w Polsce ludzi nieważnych. I to że jesteśmy Europejczykami, Polakami, mieszkańcami Polic, Nowego Warpna, Kołbaskowa czy wsi to jedno z drugim się nie kłóci. To wręcz się wpisuje we wspólnotę, którą stanowimy - mówił Marszałek Senatu Tomasz Grodzki. – Cieszę się, że to biuro będzie drobną cegiełką w budowaniu tej wspólnoty. Życzylibyśmy sobie z posłem A. Marchewką, aby ono żyło, żeby tu się spotykali samorządowcy, będą tu dyżury poselsko-senatorskie.

Jak podkreślił marszałek T. Grodzki, chciałby aby to było miejsce gdzie można przyjść, porozmawiać, umówić się i podyskutować.

- Chcemy aby to miejsce było miejscem dla Was, miejscem dla mieszkańców, miejscem w którym będziecie mogli spotkać nas parlamentarzystów, samorządowców i będziecie mogli liczyć na naszą pomoc i zgłosić się ze sprawami, które są dla Was istotne, które są dla Was ważne – mówił poseł Arkadiusz Marchewka. – Chcemy, żeby to biuro żyło.

Spotkanie było również okazją do podsumowania dotychczasowych prac samorządowców Platformy Obywatelskiej w powiecie polickim i gminie Police.

Biuro znajduje się przy ul. Sikorskiego 9 w Policach.