Adam Sobczyk (Projekt Police) podczas dzisiejszej (29 września) Sesji Rady Miejskiej złożył rezygnację z mandatu radnego Rady Miejskiej w Policach. Adam Sobczyk zasiadał w radzie 18 lat.

reklama

– Z dniem 1 października składam mandat radnego. Jest to związane ze zmianą miejsca zamieszkania. Nie jest to łatwa decyzja dla mnie, ale konieczna ze względu na wszystkie regulacje prawne, którym również podlegam, jak każdy z nas – zakomunikował podczas dzisiejszej sesji Adam Sobczyk.

Adam Sobczyk w ostatnich wyborach kandydował z KW PROJEKT POLICE. Podczas dzisiejszej, zdalnej sesji, podziękował urzędnikom i radnym za współpracę.

– Chciałbym podziękować za te 18 lat współpracy, bo to jest piąta kadencja, wszystkim pracownikom urzędu, a w szczególności paniom z Biura Obsługi Rady Miejskiej i wszystkim radnym. Chciałbym życzyć Państwu jak najlepszych decyzji przez te najbliższe kilka lat tej kadencji. Życzę wszystkim powodzenia - dodał Adam Sobczyk.

Kolejną osobą z listy KW PROJEKT POLICE, która może wejść do rady w miejsce Adam Sobczyka jest Radosław Mikołajczyk – o ile ten mandat przyjmie.