Kolejny kierujący zatrzymany przez funkcjonariuszy Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Tym razem dokument uprawniający do jazdy został zatrzymany 35-letniemu mieszkańcowi Szczecina, który nie stosował się do ograniczenia prędkości. W obszarze zabudowanym pędził z prędkością 137km/h.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. W miejscowości Tanowo po godzinie 18:00 policjant ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego BMW, który nie zastosował się do ograniczenia prędkości. 35 letni mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 137 km/h.

- Nieodpowiedzialne zachowanie skutkowało odebraniem kierującemu prawa jazdy na okres 3 miesięcy oraz nałożeniem na niego mandatu karnego w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych – informuje oficer prasowy KPP w Policach mł.asp. Katarzyna Leśnicka. - Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy siebie i innych uczestników ruchu na duże niebezpieczeństwo.