Sołtys, Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich "Inicjatywa Wiejska" w Niekłończycy zapraszają do udziału w akcji: "Wielkie Sołeckie Porządki - Niekłończyca - czysta okolica".

reklama

- Działając proekologiczne, w trosce o Mateńkę Ziemię i ogólny ład i porządek - proponujemy Wam udział w akcji sprzątania Niekłończycy – zaprasza sołtys Niekłończycy Karina Mazurkiewicz. - Opowiemy o zasadach akcji i uzbrojeni w rękawiczki i worki startujemy w okoliczne lasy, pola i łąki

8 maja, w sobotę o godz. 10:00 spotykamy się w Niekłończycy na placu "Przystanek Niekłończyca" - stary plac zabaw. Start o godz. 10.15. Meta o godz. 14.00

- Mierzymy, ważymy i wyłaniamy zwycięską drużynę – rodzinę. I to ona wraca z akcji nowiusienkim rowerem – informuje Karina Mazurkieiwcz.

W akcji mogą wziąć udział rodzinne drużyny (rodzice + dzieci)

Główną nagrodą jest rower ufundowany przez firmę TRANS-NET. Nagrody otrzymają rodziny, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu.

Zgłoszenia drużyn-rodzin u Kariny Mazurkiewicz: tel. 603 11 90 97, lub na miejscu akcji, przed startem.

Na zakończenie organizatorzy zaplanowali dla Wszystkich uczestników ognisko z kiełbaskami.

- Jeśli więc chcesz aktywnie spędzić sobotę, na świeżym powietrzu w malowniczo położonej Niekłończycy - zapraszamy serdecznie – zaprasza sołtys Niekłończycy K. Mazurkiewicz.

Podczas imprezy, na miejscu będzie można wesprzeć zbiórkę na leczenie małej dziewczynki Ingi - zasilając naszą ekologiczną Ingusiową skarbonkę.