Jak co roku w okresie przedświątecznym rusza projekt "Policka Paczka dla Seniora", czyli zbiórka produktów spożywczych, artykułów chemicznych dla potrzebujących. W tym roku wsparcia potrzebuje również Hospicjum w Tanowie.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Do wsparcia akcji zachęcają organizatorzy Koncertów Charytatywnych – Andrzej Rogowski, Piotr Kołacki i Tomasz Kartanowicz.

- Witajcie Przyjaciele, Znajomi, Nieznajomi, Sympatycy Koncertów Charytatywnych w Policach. Niestety w tym roku, nie dane nam było spotkać się w Miejskim Ośrodku Kultury podczas Koncertu Charytatywnego. Zdajemy sobie natomiast sprawę z faktu, iż wiele jest osób potrzebujących wsparcia w tych trudnych czasach. Taką szczególną grupę tworzą nasi wspaniali Seniorzy. Jak co roku podejmujemy się organizacji projektu "Policka Paczka dla Seniora" oraz dodatkowo organizujemy "Wsparcie dla Hospicjum w Tanowie".

Produkty spożywcze, słodycze, artykuły chemiczne można dostarczać do punktu: Zakład Szklarski ul. Przyjaźni 21 w Policach. Produkty można dostarczać do 10 grudnia 2020 r.

Dodatkowo na profilu FB Koncerty Charytatywne odbywają się licytację. Można np. stać się posiadaczem oryginalnej koszulki Reprezentacji Polski z oryginalnym podpisem Roberta Lewandowskiego.