Zwycięzcą ogólnym (i tym samym w kategorii projektów miejskich) został wniosek nr 2 pn. Budowa „Ogrodu Przyjaźni na ulicy Przyjaźni” na terenie placu zabaw Przedszkola Publicznego nr 11 w Policach przy ul. Przyjaźni 1. Przedsięwzięcie to zdobyło 2149 punktów.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Na drugim miejscu wśród projektów miejskich uplasował się wniosek nr 5 pn. Projekt zadaszenia kortu tenisowego w Policach, który otrzymał 1249 punktów.

Szacowany koszt obu wniosków wynosi 747.000,00 zł, w związku z czym te dwa projekty zostały zarekomendowane do realizacji spośród projektów miejskich.

Zwycięzcą w kategorii projektów sołeckich został wniosek nr 9 pn. Bezpieczny strażak. Wyposażenie strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży w środki ochrony indywidualnej, który zebrał 1830 punktów.

Pozostałe projekty sołeckie, które zostały rekomendowane do realizacji to:

- wniosek nr 6 pn. Budowa wiaty piknikowej w Sołectwie Niekłończyca w Strefie Wypoczynku pn. "Przystanek Niekłończyca" - 1477 punktów,

- wniosek nr 1 pn. "Naukowy zakątek" na terenie ogrodu Przedszkola Publicznego w Tanowie – 943 punkty,

- wniosek nr 7 pn. Budowa zadaszonej wiaty drewnianej w Trzeszczynie – 617 punktów.

W sumie w głosowaniu na projekty PBO udział wzięło 2408 osób. Ważnych głosów 2403. Mieszkańcy naszej gminy głosowali głównie przez internet (2383 osoby). 20 głosów oddano metodą tradycyjną - na papierze.

Pełne wyniki wraz ze statystykami są dostępne na stronie

https://police.budzet-obywatelski.org/wyniki