Titan-Forge i Incredible Bulldogs Workshop działa z przyłbicami i innymi drukowanymi w 3d elementami dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników. Pierwsze partie pojechały już do najbardziej potrzebujących.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Potrzebna jest folia PET 0,5 mm w dużych ilościach. Każda ilość tego materiału to duża pomoc dla personelu medycznego - kupienie tego materiału jest mocno problematyczne w tym momencie.

Potrzebna jest też pleksi lub fundusze aby można było wydrukować więcej elementów.

- Obecnie wyprodukowaliśmy około 200 sztuk, pierwsze partie poszły do szpitali w Zdrojach i Pomorzanach. Kolejne są gotowe przygotowywane do dostarczenia. Dotychczasowe przyłbice produkowane były z elementów drukowanych na drukarkach 3d oraz wycinanych laserowo. Niestety jest to proces czasochłonny, szczególnie druk 3d. Przeprojektowaliśmy przyłbice i zmieniamy proces produkcyjny: będziemy teraz w stanie wytworzyć wielokrotnie więcej przyłbic, co zaskutkuje dużo większymi dostawami w przyszłym tygodniu. – czytamy na stronie firmy Incredible Bulldogs Workshop.

Codziennie 60-80 sztuk trafia do personelu medycznego.

W tej sprawie można się kontaktować z Piotrem Kołackim tel. 515081486 lub poprzez FB - https://www.facebook.com/profile.php?id=100000572379782