W szkole podstawowej nr 1 w Policach już czwarty raz uczniowie, rodzice i nauczyciele zagrali razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 28 finału imprezy. Tegoroczna edycja dedykowana jest dziecięcej medycynie zabiegowej.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


10.01 (piątek) w budynku „Jedynki” odbył się bal karnawałowy, w którym można było uczestniczyć po zakupieniu biletu cegiełki – środki ze sprzedaży w całości zasiliły konto WOŚP. Podczas zabawy karnawałowej odbyły się konkursy oraz wybory najlepiej przebranej pary. Dodatkowo podczas imprezy wolontariusze działający w szkolnym kole wolontariatu „Anioły ze szkoły” prowadzili sprzedaż orkiestrowych gadżetów, które jak co roku cieszyły się ogromną popularnością. Wszyscy spragnieni i zmęczeni karnawałowymi szaleństwami,  mogli zakupić przepyszną lemoniadę przygotowaną przez szefową szkolnej stołówki.

W niedzielę  (12.01) wolontariusze mieli swoje stoisko w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, na którym można było zakupić nie tylko przedmioty związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ale również pyszne ciasto lub sałatkę owocową.

  • Szkoła Podstawowa nr 1  – 3496,57
  • Sztab WOŚP Szkoły Podstawowej nr 1 wsparły:
  • Publiczne Przedszkole nr 1 „Calineczka” – 763.31, 1 korona norweska i 0.72 eurocenta
  • Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Tanowskiej – 860 zł
  • Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Piaskowej – 6437,22 zł
  • Turniej Oldbojów – 15794 i 64,62 euro

Sztab w „Jedynce” uzbierał w sumie 27351,1 , 65,34 euro i 1 koronę norweską.

Fot. Beata Leonow, Hanna Bochen