Przebudowa wiaduktu przy ul. Kuźnickiej jest już na ukończeniu. Trwają obecnie prace, które są niezbędne aby uzyskać pozwolenia na użytkowanie obiektu. Wg naczelnika Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Krzysztofa Kuśnierza takie pozwolenia mogą być wydane już w połowie grudnia. Wtedy też wiadukt będzie dostępny dla ruchu kołowego.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Pod koniec października Gmina Police odstąpiła od umowy z głównym wykonawcą inwestycji firmą  Energopol

- W tej chwili zakończono rozliczenie z generalnym wykonawcą, czyli firmą Energopol. Prowadzimy już rozmowy z naszą spółką TRANSNET na dokończenie realizacji – mówił na sesji Rady Miejskiej naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego Krzysztof Kuśnierz. – Chcemy dokończyć realizację tych robót, które są związane z uzyskaniem dwóch pozwoleń na użytkowanie tego obiektu.

Jak poinformował naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego aby wiadukt był dostępny dla ruchu kołowego potrzebne są dwa pozwolenia – Wojewódzkiego Inspektora Budowlanego i Powiatowego Inspektora Budowlanego.

- Chcemy te roboty zlecić i zakończyć je aby w połowie grudnia mieć te pozwolenia na użytkowanie – poinformował Krzysztof Kuśnierz.

Pozostały zakres robót, niezwiązanych z pozwoleniami na użytkowanie, będzie zlecany w okresie wiosennym.