W niedzielę (29 września), na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej w Policach odbył się Charytatywny Festyn Rodzinny na rzecz Jarosława Prymaczuka, który choruje na chłoniaka DLBCL. Pomimo niesprzyjającej aury udało się zebrać 9 000 złotych.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


- Chcieliśmy Wam wszystkim podziękować za zaangażowanie i pomoc. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych zebraliśmy wspólnie z Wami 9000 tys. zł na leczenie Jarosława Prymaczuka. Dziękujemy i do zobaczenia w Marcu 2020. – napisali na profilu FB organizatorzy festynu Andrzej Rogowski, Piotr Kołacki i Tomasz Kartanowicz.

Były licytacje, loteria, stoiska ze smakołykami, przejażdżki na kucykach, auta stuningowane, motocykle i poduszkowiec. Byli również ratownicy WOPR i rekordzista Polski w strzyżeniu na czas Daniel Traut.

W ramach festynu odbył się mecz pomiędzy TEAM Police i Pogoń Szczecin Portowcy Stars. Swój występ miał również zespół Bloco Pomerania.

Zbiórka dalej trwa - pieniądze na leczenie pana Jarosława można przekazać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/uzz9jc