Dzisiaj o godz. 10 Daniel Traut, Josef Muhammed Yusuf oraz fryzjerki i fryzjerzy, którzy wsparli akcję i przez 72 godziny w salonie Academy of Art and Knowledge strzygli mieszkańców Szczecina, Polic i okolic zakończyli pracę ustanawiając nowy rekord Polski.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


72 godziny strzyżenia bez przerwy – zmęczenie ale też radość, że udało się dotrwać do końca i najważniejsze, że dopisali klienci, którzy wrzucając pieniądze do „puszki” wsparli leczenie Krzysztofa Kwiatkowskiego.

– Na początku, kiedy założyliśmy ten plan z Danielem, to stwierdziliśmy, że jesteśmy wariatami i rzeczywiście tak jest - mówił Josef Muhammed Yusuf. Największą inspiracją całego wydarzenia był Krzysiek. I dla niego to zrobiliśmy – dodał.

– My byliśmy tylko narzędziem, ale podziękujmy wszystkim ludziom, którzy przychodzili tutaj i dzięki którym mogliśmy tego dokonać – podkreślił Daniel Traut.

Całej akcji towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie 19-letniego Krzysztofa Kwiatkowskiego, który urodził się z zespołem wad wrodzonych, a także pomoc dzieciom autystycznym.

Na zdjęciu Krzysztof Kwiatkowski z rekordzistami Polski - Josefem Muhammed Yusuf i Danielem Trautem

Poniżej filmik, na którym widać jak Daniel i Josef wspólnie pracują nad fryzurą Krzysztofa.

fot. profil FB Krzysztofa Kwiatkowskiego