10 czerwca w Klubie Nauczyciela w Policach, odbyło się spotkanie z laureatami konkursów kuratoryjnych, czyli najzdolniejszymi uczniami naszej gminy. Podczas gali wręczono nagrody uczniom jak również nauczycielom, którzy przyczynili się do tych sukcesów.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Co roku władze naszej gminy spotykają się z uczniami, którzy szczególnie wiele pracowali w ciągu roku szkolnego, mieli szczególne sukcesy. Są to uczniowie szkół podstawowych i w tym roku po raz ostatni uczniowie klas gimnazjalnych.

- Dzisiaj nagradzamy te osoby, które okazały się najlepszymi w naszej gminie, w konkursach organizowanych przez Kuratora Zachodniopomorskiego Oświaty. Są to najważniejsze konkursy oświatowe. Biorą w nich udział uczniowie ze wszystkich szkół naszego województwa. My nagradzamy tych uczniów, którzy na szczeblu gminnym okazali się najlepszymi. Z tymi uczniami są ich nauczyciele, podobnie jak dyrektorzy – bo tak naprawdę bez nauczycieli, dyrektorów nie tak łatwo było by te sukcesy osiągnąć – mówił naczelnik Wydziały Oświaty i Kultury UM Witold Stefański.