27 stycznia w Hotelu Dobosz w Policach odbędzie się Biesiada Charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na leczenie guza nerek Małgorzaty Dyszkant oraz rehabilitację dwóch małych policzanek – Lenki Fabich i Zuzi Górskiej, które zmagają się autyzmem.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Dodatkowo część środków zebranych podczas biesiady zostanie przeznaczone na budowę boiska dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Policach.

Małgorzata Dyszkant, to wieloletnia pracownica Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., która na leczenie potrzebuje 160 tys. zł. Dzięki portalowi pomagam.pl/dyszkant udało się już zebrać 19 tysięcy złotych. Zbiórka potrwa do końca stycznia br.

Karnawałową zabawę uświetnią występy m.in. znanego z programu The Voice Of Poland - Łukasza Stojko z zespołem Sepupulebubu oraz finalisty The Voice Of Poland i Must Be The Music – Przemka Radziszewskiego. Dodatkowo na scenie wystąpi zespół CORD w składzie: Mariusz Gaweł i Marcin Redmer.

W trakcie imprezy odbędą się licytacje gadżetów sportowych. Niewątpliwie taka perełką będzie koszulka Roberta Lewandowskiego.

Bilety cegiełki w cenie 150 zł od osoby do nabycia pod numerem telefonu: 784 446 515. Organizatorem imprezy jest Lions Club Police.

27 stycznia 2018 roku, godzina 20.00
Hotel Dobosz w Policach