Od dzisiaj (30.04) do piątku (5.05), przed Urzędem Miejskim w Policach prezentowana będzie wystawa zdjęć przedstawiających dwa kluczowe momenty w historii Polski - przystąpienie do Unii Europejskiej w 2004 r. oraz wejście do strefy Schengen w 2007 roku. Wystawa składa się 25 fotografii.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


- Przełomowym wydarzeniem dla Polski było wstąpienie 15 lat temu w struktury Unii Europejskiej. Otworzył się nowy rozdział zarówno w dziejach Polski jak i polskiej samorządności. Kolejnym milowym krokiem było wstąpienie Polski do strefy Schengen - napisał w zaproszeniu Władysław Diakun Burmistrz Polic. - Dzięki tym przełomowym momentom nawiązana 20 lat temu współpraca partnerska z niemieckim miastem Pasewalk rozkwitała już bez żadnych barier. (…) Na wystawie prezentowane są fotografie przedstawiające te kluczowe dla Polski chwile z punktu widzenia naszego miasta i naszej gminy. Zachęcam Państwa do obejrzenia wystawy.