Organizator informuje, że pociąg specjalny KAPITAN ze Szczecina do Polic i z powrotem zostanie uruchomiony w dniu 15 kwietnia o godz. 12.58 z prowadzącą lokomotywą spalinowa oraz nieczynnym parowozem (awaria). Z tego wynika że pociąg do Polic przyjedzie zgodnie z planem. Pasażerowie w ciągu 48 godzin otrzymają korespondencję z dodatkową rekompensatą.

 POLUB NAS #wirtualnepolice

INFORMACJA Z GODZ. 11

Z informacji przekazanych przez organizatora okolicznościowego przejazdu pociągu z Kołobrzegu do Polic, może wystąpić nawet 2-godzinne opóźnienie lub pociąg może nie dojechać do stacji w Policach.
Powodem takiej sytuacji jest uszkodzenie parowozu mającego ciągnąć skład pociągu. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji.

-------------------------------------------

W poniedziałek (15.04) do Polic, w celu uzupełnienia wody, przyjedzie specjalny pociąg ciągnięty przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni. Pociąg pojedzie na trasie Szczecin-Police-Szczecin. 

Jak informuje Turystyka Kolejowa TurKol.pl, bilety na pociąg KAPITAN zostały sprzedane w 100%. Od godziny 13:30 do godziny 14:00, na stacji w Policach, pociąg będzie dostępny do zwiedzania dla mieszkańców Polic.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego - w planach jest udostępnienie składu i przejazd pociągiem dla Policzan w późniejszym terminie. Zabytkowy pociąg przyjechałby do Polic na kilka dni.