Burmistrz Polic serdecznie zaprasza Mieszkańców do udziału w konkursie „POLICKI NALEŚNIK”, który odbędzie się podczas Polickich Targów Gospodarczych organizowanych w dniach 6-7 kwietnia 2019 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej 2b.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Zadaniem uczestników będzie przygotowanie naleśnika, który zostanie poddany ocenie Jury (farsz/nadzienie należy przygotować wcześniej w domu). Zmagania konkursowe odbywać się będą na 3 jednoosobowych stanowiskach jednocześnie – każdy uczestnik będzie miał 20 minut czasu na przygotowanie naleśnika, serwis na talerzu dla Jury i posprzątanie stanowiska kuchennego dla kolejnego uczestnika.

Zgłoszenie na konkurs należy złożyć do dnia 29.03.2019 r. Formularz dostępny w wersji elektronicznej poniżej lub w Wydziale Rozwoju i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Policach pok.52 II piętro. Osoba do kontaktu: Adrianna Gwizdek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel:91/4311820

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU