W niedzielę 13 stycznia w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 27 Finał włącza się także Miejski Ośrodek Kultury przygotowując mnóstwo ciekawych atrakcji dla mieszkańców Polic.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Program artystyczny rozpocznie się o godz. 12.00. Na scenie pojawią się: wokaliści, Przedszkole Publiczne nr 5, Formacja Wokalna PP66, Przedszkole Publiczne nr 9, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ÉLAN VITAL, Szkoła Podstawowa nr 8, ALMAS Belly Dance, Compania Baletowa, studio taneczno-artystyczne Rytmix, Zespół Tańca Ludowego POLICZANIE, zespół taneczny PUTW, Replay Dance Studio oraz centrum sportów walki Energy Gold Team Police.

Od godz. 17.30 publiczność bawić będzie Kabaret Rewers, który jest połączeniem 20 - letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego.

Bez żadnej przesady można powiedzieć, że to jedyna taka grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa.

Przez cały dzień na scenie prowadzone będą licytacje m.in. koszulek i gadżetów Fundacji WOŚP, kubków, karnetów i wiele innych. 

W holu znajdować się będą liczne stoiska m.in. z rękodziełem, biżuterią, wypiekami, malowanie twarzy. W przypadku dobrej pogody dla odważnych będzie możliwość przejażdżki pojazdem militarnym.

Kwota zebrana podczas XXVII Finału w MOK zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku pozyskane środki przeznaczy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych oddziałów dziecięcych.

Justyna Celary/MOKPolice