Od 19 sierpnia (poniedziałek) będzie zamknięta ulica Szczecińska w Tanowie od drogi wojewódzkiej nr 114 do ulicy Polickiej z uwagi na kolizję nowo budowanej kanalizacji deszczowej z gazociągiem. Zmieniona zostanie trasa autobusu linii 103.

Dzisiaj około godziny 9, w budynku przy ul. Batorego w Policach doszło do pożaru na klatce schodowej. Jedna osoba została poszkodowana. 37-letni mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia ratunkowego do szpitala.

We wtorek (13 sierpnia) około godziny 15.30 paliło się poszycie leśne przy drodze między Trzebieżą a Myśliborzem Wielkim.

14 sierpnia Policja przeprowadzi ogólnopolskie działania kontrolo-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo, że nadrzędnym celem działań jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

8 sierpnia kilkanaście minut po północy, 45-letni mężczyzna jadąc pod wpływem alkoholu uszkodził na ul. Bohaterów Westerplatte dwa zaparkowane samochody i słup energetyczny. Mężczyzna próbował oddalić się z miejsca zdarzenia jednak został zatrzymany przez mieszkańców.