21 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się IX Koncert Charytatywny. Pieniądze zebrane podczas koncertu przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Nikoli i Tomka.

Burmistrz Polic informuje, iż zmiany dokonane w rozkładzie jazdy Linii Samorządowej wynikały z sytuacji finansowej i możliwości budżetowych Gminy Police na rok 2020. Niemniej jednak temat jest ponownie analizowany i dyskutowany w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla mieszkańców.

26 lutego na terenie całego województwa prowadzone były działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Policach oraz Komisariatu Policji w Mierzynie podczas akcji zbadali trzeźwość blisko 1500 kierujących. Niestety okazało się, że nie wszyscy zaczęli dzień na trzeźwo.

W ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania,) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Dziś Środa Popielcowa, która rozpoczyna w Kościele Katolickim Wielki Post - okres przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Popielec przypada dokładnie 46 dni przed Wielkanocą.