Rozpoczął się proces w sprawie podpalenia, w listopadzie 2018 roku, promenady w Trzebieży. W tej sprawie jest dwóch oskarżonych 24-letni Dawid M. oraz 21-letni Daniel S., którzy w areszcie spędzili prawie rok. Przed sądem odpowiadają z wolnej stopy.

Postanowili włączyć się w akcję pomocy dla Australii. Przekazują za pośrednictwem organizacji Rescou Craft Co uszyte własnoręcznie ochraniacze dla zwierząt, które ucierpiały w pożarach - chodzi o koale, kangury i nietoperze. Można przyłączyć się i wspomóc akcję „Police szyją dla Australii”.

Prokuratura Rejonowa Szczecin – Zachód w Szczecinie skierowała akt oskarżenia przeciwko dwóm sprawcom rozboju, dokonanego w czerwcu 2019r. w Policach.  Sprawcy pobili mężczyznę do nieprzytomności i spowodowali u niego powstanie licznych obrażeń ciała m.in. złamania kości nosowych, urazu klatki piersiowej i nogi, stłuczenia głowy.

Przez całą niedzielę mieszkańcy Polic tłumnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Policki finał, tradycyjnie już, odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. W holu swoje stoiska miały m.in. szkoły. stowarzyszenia. Na scenie prezentowali się tancerze, wokaliści, sportowcy. Wszystko po to aby wesprzeć zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

5 625 złotych zebrał Artur Echaust podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowił przejechać na rowerze dystans z Brzózek do Trzebieży, popłynąć kajakiem wspólnie z Waldemarem Echaustem i przebiec trasę – Trzebież - Miejski Ośrodek Kultury w Policach.