Radni Rady Miejskiej w Policach na ostatniej (24 listopada) podjęli dwie uchwały o likwidacji Szkoły Podstawowej nr 2 Policach i Szkoły Filialnej w  Niekłończycy. Placówki zostaną zlikwidowane z dniem 31 sierpnia 2021.

Jak poinformowała Beata Chmielewska członek zarządu powiatu polickiego, 16 listopada podpisana została umowa na termomodernizację pływalni przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Prace mają potrwać do końca przyszłego roku.

Zakładowe Organizacje Związkowe działające w Grupie Azoty Z.Ch. "POLICE" S.A. wystosowały pismo do prezesa zarządu Wojciecha Wardackiego z propozycjami dotyczącymi wzrostu wynagrodzeń w 2021 roku.

Sołectwo Uniemyśl wygrało w konkursie "Najestetyczniejsze sołectwo w gminie Police w 2020 r.". Na drugim miejscu znalazło się sołectwo Niekłończyca a na trzecim sołectwo Przęsocin.

Jak co roku w okresie przedświątecznym rusza projekt "Policka Paczka dla Seniora", czyli zbiórka produktów spożywczych, artykułów chemicznych dla potrzebujących. W tym roku wsparcia potrzebuje również Hospicjum w Tanowie.