W sobotę (23 stycznia) w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się Koncert Charytatywny dla Ingi. Ze względu na obostrzenia koncert odbył się bez udziału publiczności. Wydarzenie było transmitowane w internecie.

Dzisiaj oficjalnie został przekazany plac budowy firmie, która odbuduje spaloną część promenady w Trzebieży. Inwestycję zrealizuje Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych "RUSIECKI" ze Szczecina. Koszt odbudowy to 2 925 679,23 zł.

Dzisiaj (21 stycznia) obchodzimy Dzień Babci. Jutro swoje święto mają Dziadkowie. Dla wszystkich Babć i Dziadków najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu.

Marcin "LIBER" Piotrowski włączył się w akcję pomocy dla Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina. Weźmie udział w sobotnim Koncercie Charytatywnym on-line.

W sobotę 23 stycznia o godzinie 18.00 rozpocznie się Koncert Charytatywny on-line. Organizatorzy chcą w ten sposób wesprzeć Ingę Niedźwiecką w walce z SMA. Koszt leku, który umożliwi jej normalne funkcjonowanie w przyszłości to prawie 10 milionów złotych. Brakuje ponad 7 milionów.