Zamknij

Technik informatyk

Nr oferty: StPr/22/0708Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kresowa 14, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: instalacja i obsługa sprzętu komputerowego z systemem MS Windows 10/11, zapewnianie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego, zainstalowanego oprogramowania (system operacyjny, oprogramowanie biurowe), obsługi sieci komputerowej, przygotowywanie sprzętu komputerowego dla użytkowników końcowych, prowadzenie ewidencji użytkowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, prowadzenie szkoleń stanowiskowych z obsługowanych systemów operacyjnych oraz pakietów biurowych dla pracowników, udział w projektach wdrożeniowych, opracowywanie wymagań technicznych i funkcjonalnych w ramach prac rozwojowych istniejącego systemu informatycznego oraz nowych wdrożeń, administrowanie stroną internetową, opracowywanie dokumentacji przetargowej oraz udział w postępowaniach przetargowych w ramach sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 10
Data rozpoczęcia: 01.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, informatyczne
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • bardzo dobra znajomość MS Windows 10/11
      • znajomość administracji Active Directory
      • znajomość Microsoft Excel i Office
        Wymagania dodatkowe
        Język:
        • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: preferowna wykształcenie wyższe techniczne informatyczne lub pokrewne- przy wykształceniu pokrewnym co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Kresowa 14, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Izabela Firlik-Cielecka
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          sprzątanie pomieszczeń socjalnych
          StPr/22/0748
          data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          czynności odlewnicze przy produkcji umywalek, praca przy produkcji - odlewaniu umywalek
          StPr/22/0746
          data rozpoczęcia pracy od 23.11.2022
          wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

          prace porządkowe na terenie firmy, drobne prace naprawcze, palenie w piecu
          StPr/22/0747

          wg. programu stażu
          StPr/22/0744
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          przygotowywanie pizzy na bazie konkretnych przepisów kulinarnych, obsługa specjalistycznego pieca
          StPr/22/0735
          data rozpoczęcia pracy od 25.11.2022
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          dostarczanie żywności pod wskazany adres, bezpośredni kontakt z klientem
          StPr/22/0736

          przygotowywanie sali do obsługi gości, serwowanie potraw i napojów, doradzanie menu klientom
          StPr/22/0737

          prace budowlane
          StPr/22/0731
          data rozpoczęcia pracy od 17.11.2022
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          praca na maszynie przy pracach budowlanych
          StPr/22/0734
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          wykonywanie napraw bieżących urządzeń i instalacji elektrycznych taboru autobusowego, diagnostyka i kontrola parametrów pojazdów samochodowych za pomocą dostępnego urządzenia i oprogramowania
          StPr/22/0718
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN