Zamknij

Wygrana Chemika Police w Szczecinku

14:00, 12.11.2021 MaH Aktualizacja: 14:06, 12.11.2021
Skomentuj fot. archiwum fot. archiwum

W meczu XVI Kolejki Kipsta IV liga, rozegranym 11 listopada, piłkarze Chemika wygrali na wyjeździe z MKP Szczecinek 3:2.

Początek meczu to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Bardzo szybko zdobył dwie bramki. Najpierw w 5 minucie meczu gola na 1:0 zdobył Konrad Data. W 12 minucie było już 2:0 dla żółtozielonych. Tym razem bramkę zdobył Dominik Dąbrowski. Gospodarze w 16 minucie przeprowadzili szybką kontrę, po której bramkę zdobył Daniel Szymański. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

W 57 minucie meczu gospodarze doprowadzili do wyrównania po strzale Michała Barańskiego. Jednak już w 73 minucie żółtozieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Kapitalną piłkę z głębi pola do wychodzącego na czystą pozycję Natana Konika zagrał Manuel Ponce Garcia. Natan Konik wyszedł sam na sam z golkiperem i strzałem w długi róg pokonał bramkarza MKP.

Chemik: Popiołek – Dyczewski, Korzec, Korotkiewicz(65’ Kamiński), Jakubiak, Dąbrowski(60’ Konik), Data(85’ Moutinho), Endene, Szala, Ponce Garcia, Białek