Niezwykłą opowieść o II Rzeczpospolitej uchwyconą w ponad czterdziestu   unikalnych fotografiach pochodzących ze zbiorów Narodowego Archiwum  Cyfrowego będzie można obejrzeć w galerii „Obok” Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Wystawa pt. „II Rzeczpospolita w fotografii” odkrywa fascynujący świat  rzeczywistości Polski przedwojennej. Stanowi ona swoisty fotoreportaż z   przeszłości, który w unikatowy sposób oddaje piękno okresu dwudziestolecia międzywojennego.

„II Rzeczpospolita w fotografii”
10-25 listopada 2018
Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1A

wstęp wolny

 

„II Rzeczpospolita w fotografii” – Warsztaty fotograficzne.

Zajęcia odbędą się w oparciu o wystawę pt. „II Rzeczpospolita w fotografii” która eksponowana będzie przy okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Warsztaty polegać będą na wykonywaniu odbitek pozytywowych z negatywów archiwalnych za pomocą techniki cyjanotypii. Ten unikatowy proces fotograficzny   pozwoli uzyskać unikatowe odbitki w niezwykle przyjemny i spektakularny sposób.

Udział bezpłatny.

Uczestnicy: od lat 7, dorośli mile widziani

Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 691-994-944

17 listopada 2018 (sobota), godz: 10.00-13.00

Miejski Ośrodek Kultury, ul. Siedlecka 1A, Police