W sobotę (12 grudnia) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert on-line Izabelli Szafrańskiej. Koncert dostępny będzie m.in. na stronie www.police24.pl.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Na projekt „KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI” składają się tradycyjne kolędy polskie, kolędy świata, pastorałki oraz utwory świąteczne.

Izabela Szafrańska przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Koncertowała m.in. w USA, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Słowacji, Rosji, Danii oraz na Białorusi. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych „Must Be The Music” z zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką. Jesienią 2018 roku została półfinalistką IX edycji programu „The Voice of Poland”. W 2019 roku zaczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów literackich. Premiera debiutanckiej płyty Izabeli Szafrańskiej odbyła się 17 listopada 2019 roku.

Tego wieczoru wraz z wokalistką wystąpią utalentowani muzycy w składzie: Przemysław Zalewski - fortepian, Marcin Drabik - skrzypce, Maciej Magnuski - bas oraz Kornel Kondrak – perkusja.

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Partnerami wydarzenia są: Internetowa Telewizja HB, Dziennik Policki, Wirtualne Police.

Transmisja koncertu m.in. na stronie www.police24.pl