Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na seanse kinowe. 3 marca bajkę dla dzieci – GANG ZWIERZAKÓW, historię Zenka Martyniuka – ZENEK i film wyreżyserowany przez Patryka Vegę -  BAD BOY. 


POLUB NAS #wirtualnepolice   


GANG ZWIERZAKÓW

 • Reż. Reinhard Klooss
  Prod. Niemcy/Wielka Brytania/Chiny 2019, 93 min

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

KUP BILET


ZENEK

 • Reż. Jan Hryniak
  Wyk.  Krzysztof Czeczot, Jakub Zając, Klara Bielawka, Karol Dziuba, Jan Frycz
  Prod.  Polska 2020, 115 min

Historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.

KUP BILET


BAD BOY

 • Reż. Patryk Vega
  Wyk.: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Katarzyna Zawacka, Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski
  Prod. Polska 2020, 110 min

 Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

KUP BILET