„Kobieta, humor i rumor” to piosenki i monologi aktorskie przedwojennych gwiazd (Hanna Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej, Stefanii Grodzieńskiej), ale i wspaniałych artystek estrady powojennej (Hanki Bielickej czy Ireny Kwiatkowskej). Usłyszymy teksty mistrzów piosenki: Mariana Hemara, Jeremiego Przybory ale też Wojciecha Młynarskiego czy Anity Lipnickiej.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Repertuar jest typowo aktorski.  Każda prezentowana piosenka to perełka interpretacyjna i historia, w którą słuchacz i widz angażują się emocjonalnie.

Będzie tez dowcip, szczególne  poczucie humoru ale i momenty wzruszenia. Spotkanie z Olgą Adamską i Krzysztofem Baranowskim to rozrywka na  najwyższym poziomie. To zabawa i refleksja.

„Gdyby Olga Adamska żyła w międzywojniu, byłaby bez wątpienia gwiazdą niejednego kabaretu. (…) Tworzy wizerunek scenicznej divy retro, podszyty współczesnym mrugnięciem oka i dopełniony własnym temperamentem. I co bardzo ważne ma nie tylko dystans do wykonywanego repertuaru – nie zawsze skądinąd „przedwojennego” –  ale i do samej siebie w tym repertuarze.”

Zapraszamy!
9 marca 2020
godz. 19.00
Bilety: 25 zł i 30 zł

Bilety do kupienia przez stronę https://mokpolice.pl/kobieta-humor-i-rumor-koncert/