5 wspaniałych wydarzeń w jednym tygodniu! Gwiazdy scen teatralnych, muzycznych, filmowych w Policach. Bilety i karnety już są w sprzedaży!


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Na wszystkich przybyłych przed spektaklami czekać będą na czerwonym dywanie i przed wejściem do budynku MOK, wspaniałe niespodzianki!

„Modliszka” Teatr Kameralny

Małżeńskie perypetie pary po rozwodzie. Instruktażowe dla kobiet, ostrzegawcze dla mężczyzn. Zabawne, inteligentne, błyskotliwe dialogi, niepozbawione głębszej refleksji w wykonaniu czołowych aktorów scen szczecińskich Olgi Adamskiej i Michała Janickiego.

scenariusz: Andrzej Zaorski
reżyseria: Michał Janicki

24 marca 2020 r. godz. 19:00
sala widowiskowa MOK Police

Cena karnetu na Festiwal Komedii: 240 zł, ulgowy: 210 zł
Bilety: 40 zł, ulgowy: 30 zł
*ulga dla emerytów, rencistów, uczniowie/studenci
BILETY NA WWW.MOKPOLICE.PL

 

Musical BODO

W rolę tytułowego Bodo wciela się aktor filmowy i teatralny Dariusz Kordek, znany m.in. z ról w “Młodych Wilkach”, “Poranku Kojota” czy filmie “Sztos”. Aktorowi towarzyszy sześcioro tancerzy, którzy wystąpią w choreografii Agnieszki Brańskiej.

Musical „Bodo” to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo, która stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza do stworzenia przedstawienia, w którym tytułową rolę gra Dariusz Kordek.

Spektakl jest inspirowany historią Eugeniusza Bodo, ale przepuszczoną przez naszą wyobraźnię i dzisiejsze czasy. Dariusz Kordek w przedstawieniu „Bodo”. Świetnie śpiewa, tańczy i stepuje. Bardzo dobrze dobrane piosenki Bodo trafnie odnoszą się do jego życia. Efekty multimedialne, projekcje i bogata scenografia i pełne przepychu stroje aktorów dodatkowo uatrakcyjniają występ.

Partnerem przedstawienia jest Egurola Dance Studio

Autorzy: Danuta i Lech Kujawiński, Dariusz Taraszkiewicz
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Choreografia: Agnieszka Brańska
Aranże: Bogdan Kierejsza, Mikołaj Majkusiak

25 marca 2020 godz.19.00
sala widowiskowa MOK Police

Cena karnetu na Festiwal Komedii: 240 zł, ulgowy: 210 zł
Bilety: 80 zł, ulgowy: 70 zł
*ulga dla emerytów, rencistów, uczniowie/studenci
BILETY NA WWW.MOKPOLICE.PL

 

Jan Kanty Pawluśkiewicz, Hanna Banaszak i inni – koncert i wernisaż

Na polickiej scenie z Janem Kantym wystąpią Hanna Banaszak, Marta Honzatko i Maciej Lipina! Muzyka filmowa i niefilmowa – Jan Kanty Pawluśkiewicz

Jan Kanty Pawluśkiewicz to jeden z najbardziej znanych kompozytorów muzyki filmowej i rozrywkowej w Polsce, współtwórca legendarnej grupy ANAWA z Markiem Grechutą, a następnie Andrzejem Zauchą na czele. Współpracował także z Piwnicą pod Baranami. Jan Kanty Pawluśkiewicz to także kompozytor wielu znanych piosenek z repertuaru Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zauchy, czy Marka Grechuty, oraz twórca dużych form muzycznych, m.in.: „Opery żebraczej”, oratorium „Nieszpory Ludźmierskie”, poematu symfonicznego „Harfy Papuszy”, musicalu „Szalona lokomotywa”.

Na jednej scenie z Janem Kantym wystąpią Hanna Banaszak, Marta Honzatko i Maciej Lipina. Publiczność usłyszy m. in. „Serce” z repertuaru Grechuty, piosenki z kultowego filmu „Wodzirej”, ale także „Nie przerywajcie zabawy”, czy „Linoskoczka” z albumu „Anawa”, które z legendarnym zespołem kierowanym przez Pawluśkiewicza w 1973 roku zaśpiewał Andrzej Zaucha.

Artysta zaprezentuje w Policach swoje dzieła w ramach Polickiego Festiwalu Komedii. Zapraszamy na wydarzenia!

Wernisaż Jan Kanty Pawluśkiewicz
26 marca 2020 godz.18.00 Galeria OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

wstęp wolny

Koncert „Muzyka  filmowa i niefilmowa” Jan Kanty Pawluśkiewicz i goście
28 marca 2020 godz. 19.00 sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach 

Cena karnetu na Festiwal Komedii: 240 zł, ulgowy: 210 zł
Bilety na koncert: 80 zł, ulgowy: 70 zł
*ulga dla emerytów, rencistów, uczniowie/studenci
BILETY NA WWW.MOKPOLICE.PL

 

Dobry wieczór z Pakosińską – Policki Festiwal Komedii

Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna a my wraz z nią!

Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic – również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren.

Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi  znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.

Spektakl prezentowany w ramach Polickiego Festiwalu Komedii!
27 mara 2020 r. godz. 19.00
sala widowiskowa MOK Police

Cena karnetu na Festiwal Komedii: 240 zł, ulgowy: 210 zł
Bilety: 80 zł, ulgowy: 70 zł
*ulga dla emerytów, rencistów, uczniowie/studenci
BILETY NA WWW.MOKPOLICE.PL