Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na seanse kinowe. 12 lutego będzie można obejrzeć  amerykańską produkcję - DOKTORA DOLITTLE i polski film 365 DNI.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


DOKTOR DOLITTLE

Reż. Stephen Gaghan
Wyk. Robert Downey Jr., Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent
Prod.  USA 2020, 106 min

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami. W wyprawie towarzyszyć mu będzie młoda, pewna siebie uczennica (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwa gorylica, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego słonia oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

12 lutego, godz. 16

bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł – do nabycia na www.mokpolice.pl

 

365 DNI

Reż. Barbara Białowąs
Wyk. Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski
Prod. Polska 2020, 116 min

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

 12 lutego, godz. 17:45 i 20:00 

bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł – do nabycia na www.mokpolice.pl