Policki Festiwal Komedii na stałe wpisał się w kalendarz jednych z najbardziej lubianych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście udowadniając, iż miłośników teatru i dobrej rozrywki jest naprawdę sporo. Tegoroczna edycja była na to doskonałym dowodem, gdyż niemal 1300 widzów nie tylko z Polic, ale także ze Szczecina i okolicznych miejscowości obejrzało prezentowane spektakle, a pula biletów wyprzedała się z ogromnym wyprzedzeniem.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W repertuarze znalazły się cztery znakomite spektakle w doborowej obsadzie: „Kłamstwo” w reż. Wojciecha Malajkata, „Księżyc nad Buffalo” w reż. Jana Tomaszewicza, „Ranny Ptaszek” w reż. Dariusza Taraszkiewicza oraz „Mayday” w reż. Dariusza Majchrzaka. Na polickiej scenie gościli znani aktorzy filmowi i teatralni m.in. Wojciech Wysocki, Joanna Liszowska, Piotr Szwedes, Barbara Bursztynowicz czy Sambor Czarnota.

Także w holu czekała na widownię gwiazdorska niespodzianka: ścianka i czerwony dywan. Dodatkową atrakcją stanowił Teatr Elipsa, którego członkowie przebrani w znane postacie komediowe witali przybyłych do Miejskiego Ośrodka Kultury. Nikt nie miał śmiałości odmówić, kiedy do wspólnych zdjęć, także z aktorami zapraszał Pinokio, Obeliks czy Cruella De Mon.

Justyna Celary,  fot. Tomasz Łój / MOK PolicePodziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje kulturalne