Często, żeby się wyzwolić trzeba najpierw wykrzyczeć swój ból i obmyć łzami piekące rany, aby zacząć budować siebie od nowa. O tym opowiada film powstały wyłącznie z fotografii wykonanych w technice seryjnej.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Film jest efektem warsztatów fotograficznych, realizowanych podczas polsko- ukraińskiej wymiany młodzieży, zrealizowanej przez MOW Trzebież i Salezjańskie Centrum Młodzieżowe DON BOSCO w Odessie.

W trakcie zajęć zostało wykonanych ponad 9.000 zdjęć w technice fotografii seryjnej. Ukazują one wyzwalanie się człowieka z ograniczeń i trudności, które często w swoim życiu napotykają młodzi ludzie. Zdjęcia wykonali wychowankowie i absolwenci MOW Trzebież wraz z młodzieżą z Centrum DON BOSCO w Odessie.

Podczas wymiany powstała też filmowa "Wycieczka po Odessie", która wkrótce również dostępna będzie na kanale YT trzebieskiego MOWu.

Międzynarodowe warsztaty fotograficzno - filmowe z udziałem wychowanków i absolwentów MOW zostały wsparte przez Polsko - Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej.