W dniach 18-25 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie Festiwal Komedii. Cztery spektakle proponowane w ramach polickiego Festiwalu to gwarancja doskonałej zabawy w doborowym towarzystwie!


POLUB NAS #wirtualnepolice   


18.03.2019r. PONIEDZIAŁEK

WIWISEXIA” TEATR KOREZ

Najnowsza komedia Tomasza Jachimka! W obsadzie m.in. policznka Daria Polasik – Bułka.

Seks, małżeństwo, lekarz erotoman… czy to może prowadzić do czegoś dobrego? Oczywiście! Teatr Korez zaprasza na „Wiwisexię” - niezwykle zabawną terapię małżeńską. To komedia przepełniona humorem i nutką erotyzmu.

On i ona. Pierwsza randka, zaręczyny, wesele i noc poślubna. Daria i Piotr Bułkowie (w tych rolach Daria i Piotr Bułkowie) z gabinetu terapeuty-erotomana (Mirosław Neinert) spoglądają na swoje małżeństwo. Ich wersje wydarzeń sporo się od siebie różnią i stanowią przyczynę coraz to nowych konfliktów. Sytuację zaognia jeszcze seksowna przyjaciółka Darii, Ewa (Ewa Kubiak). Każda postać ma swoje racje, ale czyja opowieść jest prawdziwa? Małżeństwo w krzywym zwierciadle, mnóstwo śmiechu i celnych obserwacji. Inteligentna komedia Tomka Jachimka to niezawodny sposób na małżeńskie kryzysy. I nie tylko...

Premiera: 4 listopada 2016 r.
Tekst: Tomasz Jachimek
Reżyseria: Mirosław Neinert
Obsada: Ewa Kubiak, Daria Polasik – Bułka, Piotr Bułka, Mirosław Neinert
Bilety: 40 zł i 50 zł


19.03.2019r. WTOREK

ALIBI OD ZARAZ” TEATR CAPITOL

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy…

Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor!

Przekład: Irma Helt
Reżyseria: Marcin Sławiński
Obsada: Wojciech Wysocki
Anna Korcz / Katarzyna Skrzynecka
Aleksandra Szwed / Aleksandra Grzelak
Sławomira Łozińska / Małgorzata Potocka
Stanisław Banasiuk / Marcin Troński
Mateusz Banasiuk / Marcel Borowiec
Bilety: 70 zł i 80 zł


24.03.2019r. NIEDZIELA

Śmierć youtubera” Marka Bieleckiego

Sztuka „Śmierć youtubera” to spojrzenie doświadczonego człowieka, artysty na dzisiejsze czasy. To sztuka niestandardowa. Nowy gatunek „media one man show”. To sztuka opowiadająca o bohaterze, który całkowicie zanurza się w świat nowych mediów. Pochłania go w stu procentach rzeczywistość Facebooka i Youtuba. Poprzez ponadgodzinną wędrówkę przez życie Youtubera widz na pewno odnajdzie razem z nim kawałek swojego życia.

To przedstawienie o odnajdywaniu się w świecie zarówno wirtualnym jak i rzeczywistym. To na pewno ważny i intersujący ludzi temat, szczególnie gdy teraz te dwie rzeczywistości zaczynają się mieszać.

reżyseria: Gerwazy Reguła
występuje: Marek Bielecki
Bilety: 30 zł i 40 zł


25.03.2019r. PONIEDZIAŁEK

KOLACJA POŻEGNALNA” TEATR KOMEDIA

Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior, Piotr Gąsowski zagrają w Policach komedię, która rozbawi widza do łez. Inteligentne dialogi okraszone kreacjami aktorów oraz piękna dekoracja zabiorą widza na „Kolację pożegnalną”.

Jak pozbyć się najlepszych przyjaciół? Wystarczy zaprosić ich do siebie do domu na wystawną kolację przy świecach, z ich ulubioną muzyka w tle, z ich ulubionymi potrawami i przepysznym winem, które uwielbiają. Uśmiechać się do nich uroczo, wprawiać ich w doskonały nastrój i rozmawiać z nimi na tematy, które ich przyjemnie zajmują. Po prostu przemiły i niezapomniany wieczór. Oczywiście nie należy ich nigdy uprzedzać, że to wasze ostatnie wspólne spotkanie.

Prawdziwie cudowny przepis na wielką katastrofę towarzyską, która jak się można domyślić, w naszym spektaklu ma miejsce.

Autor: De Alexandre de la Patellière & Matthieu Delaporte
Tłumaczenie - Witold Stefaniak
Reżyseria - Tomasz Dutkiewicz
Scenografia - Wojciech Stefaniak
Spektakl dla widzów od 15 roku życia
Czas trwania spektaklu 120 minut


Bilety: 70 zł i 80 zł

Karnet na caly Festiwal: ulgowe180 zł i normalne 210 zł

bilety i karnety do nabycia w kasie MOK Police

bilety ulgowe dla: emeryci, renciści, uczniowie, studenci


Miejski Ośrodek Kultury

ul. Siedlecka 1a

Police